Poznajmy się

Specjalizujemy się w doradztwie, doborze i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Od ponad 20 lat dostarczamy firmom nowoczesne narzędzia informatyczne skutecznie wspierające ich codzienne funkcjonowanie i ułatwiające stały rozwój. Każde kolejne wdrożenie traktujemy jako nowe wyzwanie, a najważniejsza jest dla nas zawsze satysfakcja Klienta.

Do realizowanych projektów podchodzimy bardzo indywidualnie mając pełną świadomość, że każde przedsiębiorstwo działa w konkretnej branży, ma swoją wewnętrzną specyfikę i cele biznesowe do zrealizowania. Lata doświadczeń, setki skutecznych wdrożeń na koncie oraz profesjonalizm i szeroka wiedza naszych ekspertów zapewniają Klientom spokój i gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem biznesowym.

Doradztwo technologiczne

Każda firma chcąca usprawnić swoje działanie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych staje przed wieloma pytaniami i wyzwaniami. Decyzja jakie oprogramowanie wybrać, na jakie jego cechy i funkcjonalności zwrócić szczególną uwagę i jak skutecznie zaimplementować takie rozwiązanie na własny grunt biznesowy jest zazwyczaj trudna i złożona. Już na tym etapie zapewniamy naszym Klientom niezbędne wsparcie i fachowe doradztwo technologiczne, wykorzystując szeroką wiedzę i doświadczenie wdrożeniowe jakie posiadamy.

Indywidualne podejście

Rozumiemy doskonale, że nie ma dwóch takich samych wdrożeń, dlatego nie wierzymy w uniwersalne rozwiązania. Prowadzimy z naszymi Klientami szczegółowe analizy sytuacji biznesowej firmy, problemów jakie napotyka w bieżącym funkcjonowaniu oraz wyzwań jakie przed sobą stawia. Na tej podstawie dobieramy rozwiązania w największym stopniu spełniające oczekiwania kontrahenta oraz wspierające dalszy rozwój konkretnego przedsiębiorstwa.

Kompleksowe wdrożenia

Każde wdrożenie poprzedza wspólna szczegółowa analiza sytuacji biznesowej i potrzeb Klienta. Ustalany jest harmonogram, etapy oraz zakres wykonywanych prac, a także finalny efekt jakim mają się one zakończyć.

Serwis posprzedażowy

W ramach oferowanych usług zapewniamy również pełny serwis posprzedażowy udzielając wsparcia technicznego naszym Klientom w zakresie wprowadzonych do firmy rozwiązań informatycznych.